Leoš Roušavý
Sponzoři  
     
 

 

11.07.2012    Mám za sebou úspěšně další Světový pohár


Do Slovenského Šamorína jsem se těšil, tratě jsem znal a měl jsem dobře natrénováno. Po příjezdu mne mile překvapily po sobě jdoucí disciplíny. Plavání, kolo, kajak a závěrečný běh. Takhle mi to vyhovuje a navíc mám lepší přehled o závodě a závodnících.

Plavání bylo jako vloni bez neoprenu, to mně však nedělá problém. V plavecké části se mně podařilo uviset první skupinu až k cíli. Cyklistika byla rovinatá, skoro v bezvětří a tak se dal bez větších problémů udržet průměr 40km/h. Zde jsem se dotáhnul k prvnímu závodníkovi a společně nasedat do kajaku. Docela jsem se vydal ze sil a maličko jsem na kajaku ztrácel, nebyla to však až tak velká ztráta. V závěrečném běhu jsem se ona druhém kilometru propracoval na první místo. Do cíle jsem si doběhl s jistým náskokem jedné minuty. Závod náročný na počasí, bezvětří, teploty okolo 32°C. S celkovým časem 1:13 na tratích 1-20-4-5 a s prvním místem jsem byl spokojený. Tímto výsledkem jsem si upevnil vedení ve Světovém poháru.

Teď se musím soustředit na Sedlčany, kde bych rád prolomil mé smolné výsledky z posledních ročníků. Po Sedlčanech 18. srpna, pořádám terénní triatlon v Hradci Králové, na který vás rád srdečně zvu. Týden na to, se zúčastním posledního kvadriatlonu v Německém Bergsee a tím letošní kvadriatlinovou sezónu zakončím.


S pozdravem Leoš


Zpět na Úvodní stránku.

 

 
     
2007 Leoš Roušavý – Všechna práva vyhrazena