Leoš Roušavý
Sponzoři  
     
 

 

28.02.2016    Opět mezi 10-ti nejlepšími sportovci Hradce Králové


Letošní zimní přípravu a malé soustředění jsem měl v Krušných horách. Zde jsem zastihl asi i poslední sníh na běžky. Počasí přálo a já si mohl ještě nějaký ten kilometr připsat do svého deníku.

Po návratu jsem byl pozván a nominován mezi sportovce Hradce Králové. Galavečer byl opět v hradecké Filharmonii, kde jsem se mezi Olympijskými sportovci umístil na skvělém 10. místě. Umístění si cením a budu se těšit na vyhlášení nejlepších sportovců Královéhradeckého kraje, na který mně přišla pozvánka včera.

Příští týden odlétám na soustředění na Kanárské Ostrovy, kde mne čeká hodně práce a i příprava na první závod, který bude v Maďarsku. Závod je hodně důležitý, je to Mistrovství Světa a i když jsem letos prvně v kategorii 40+, tak chci celé startovní pole trochu potrápit a ukázat, že na to ještě mám.

Zatím jsem na tom zdravotně velmi dobře. Zítra jdu na testy ke sportovnímu doktorovi, které zjistí mou výkonnost. Od té doby co používám wattmetr, tak cítím, že mám více sil a to se bude během celého závodního roku dost hodit.

S pozdravem Leoš


Zpět na Úvodní stránku.

 

 
     
2007 Leoš Roušavý – Všechna práva vyhrazena