Leoš Roušavý
Sponzoři  
     
 

 

03.09.2018 Letos dobojováno


Posledním závodem bylo MS ve sprint distancích v Německu. Poslední závod a rozdělení posledních bodů do světového poháru přilákalo hodně závodníků. Počasí přálo, příjemných 25st sluníčko a trochu silný vítr udělal na hladině trochu vlny. Plavání bylo v neoprenu, voda byla příjemně studená. Z vody jsem vylézal na 9. místě. Kolo zde je technické a kopcovité. Povedlo se mně se posunout o dvě příčky. Na kajaku jsem si pozici udržel, i když voda byla hodně náročná, nárazový vítr a vlny od jiných kajakářů. Na běhu jsem měl 5. místo na dohled, ale už na to bylo málo času. S celkovým výsledkem jsem spokojený a ve slušné konkurenci z celého světa jsem se udržel.

V celkovém světovém poháru jsem z loňského roku obhájil 4. místo, ve věkové kategorii mám 2. příčku.

Když celou sezonu shrnu, tak se mi dařilo, opět jsem se podíval do světa a vždy to zacinkalo. Když bude čas, tak mi dopadla nominace na MS ve středním triatlonu, kde bych se chtěl ukázat, co umím. Mojí prioritou budou i nadále kvadriatlon. Teď si jen dobře odpočinout a udělat si tréninkový plán na novou sezonu. Letos budu opět pořádat podzimní soustředění, (9-18. 11.), které mně dává dobrou tréninkovou přípravu. Kdo by měl zájem, tak mi napište a rád Vám na vše odpovím.

Chtěl bych také moc poděkovat sponzorům, co mi pomáhají a podporují. Bez nich by se mi nepovedlo získávat medaile a dobré umístění během celého roku.

S pozdravem Leoš


Zpět na Úvodní stránku.

 

 
     
2007 Leoš Roušavý – Všechna práva vyhrazena