Leoš Roušavý
Sponzoři  
     
 

 

03.09.2011    Předposlední světový pohár v Německu


Závod se konal v místě, které dobře znám a kde se mi povedlo i vyhrát. Po sedlčanském závodu jsem si chtěl napravit smutnou náladu, a tak jsem do závodu nastoupil, i když jsem v koutku duše věděl, že to bude hodně bolet....a taky bolelo.

Tento závod byl tradičně na krátkých tratích, při kterých hodně záleží na maličkostech a sebemenší zaváhání může značně ovlivnit celý průběh závodu. Plavání se mi povedlo a na kolo jsem tak vyrážel s nepatrnou ztrátou na prvního závodníka. Kolo je na této trati hodně kopcovité, podobné jako v Sedlčanech, což bylo poznat hned v úvodním kopci. V průběhu cyklistické části jsem cítil, že se mi nepovede na mé silné disciplíně dostat do čela závodu. Ačkoliv jsem ztrátu na prvního stahoval, tak na kajaku jsem si už pozici udržet nedokázal. Z kajaku jsem vybíhal na třetím místě a přes velké úsilí se mně ztrátu nepovedlo smazat. Byl jsem rád, že jsem uhájil 3.místo. Výsledek je to dobrý, ale když jsem si porovnal loňské časy tak bych mohl závod vyhrát.

V konečném důsledku jsem měl podobný pocit jako v Sedlčanech. Tak moc jsem chtěl... Navíc vím, že dokážu zaběhnout velmi dobré časy. Teď se připravuji na poslední závod v Anglii. Bude to hodně těžké, cítím značně únavu z celé sezony. Tento závod je Mistrovstvím Evropy, které obhajuji. Jakmile se vrátím, napíší jak jsem dopad. Moc se však těším, až budu mít po tomto závodě volno a budu moci odpočívat.


S pozdravem Leoš


Zpět na Úvodní stránku.

 

 
     
2007 Leoš Roušavý – Všechna práva vyhrazena