Leoš Roušavý
Sponzoři  
     
 

 

01.05.2017 Sezona zahájena


Letošní první závod jsem si naplánoval v Chocni - ORLICEMAN. Pro mě ideální vzdálenosti, disciplíny a prostředí. Jde o kombinaci běhu, horského kola a jízdy na divoké vodě. Letos maličko blátíčko a více vody, ale nebylo to zase tak hrozné a zvládl jsem to.

Běh nás zavedl do místních lesů, hodně technická a profilově náročnější trasa mně sedla. I vzdálenost mi nedělala problém – 16 km jsem uběhl za 1:07. Začátek cyklistické části byl stejný jako běh, pro mě to bylo alespoň dobré v tom, že jsem věděl, co mě kde čeká a na co si dávat pozor. Místní cyklotrasy jsou technické a kopcovité. Kolo jsem si užíval a bezpečně dojel do cíle. Kajak nám zkrátili kvůli silnému proudu. Nejdříve mě to mrzelo, protože po proudu se jelo nádherně, ale po otočce se dostat se proti proudu do cíle bylo opravdu náročné. Povedlo se mi předjet dva závodníky, kteří pádlovali a stáli na místě. Musel jsem se soustředit na jízdu a číst vodu. Několik kluků se po vodácku udělalo a to se mi zrovna moc nechtělo. Vše dopadlo dobře a do cíle jsem od vody doběhl na prvním místě.

Tento závod byl pořádán jako český pohár štafet. Jen já, společně asi s 10 dalšími závodníky, jsme celý závod jeli za sami. V celkovém pořadí jsem se umístil do 10. místa, tak spokojenost.

Teď mě čeká příprava na první kvadriatlon v Maďarsku. Místo je stejné i status závodu -Mistrovství Světa. Jsem na letošní kvadriatlonovou sezonu zvědav. Mám nějaké tréninkové změny, tak uvidím, zda to pomůže.

S pozdravem Leoš


Zpět na Úvodní stránku.

 

 
     
2007 Leoš Roušavý – Všechna práva vyhrazena