Leoš Roušavý
Sponzoři  
     
 

 

13.05.2017 MS Maďarsko


Opět po roce na stejném místě a hned první závod MS. Tato akce byl letos můj první kvadriatlon, tak to byla maličko neznámá, jak to vše půjde. Mám natrénováno hodně objemů a tento závod jde docela do rychlosti a věděl jsem, že se tu sjela všechna kvadriatlonová konkurence.

Plavání bylo bez problémů, dva plavecké okruhy kde voda měla 18°C bylo v pohodě. Profilově náročné kolo nedělalo také problém a dokázal jsem se posunout na průběžné 6. místo. To jsem si udržel až do konce cyklistické části. Na vodě začalo pěkně foukat a já jsem s novým kajakem trochu bojoval. Na vedoucí závodníky jsem však tolik neztratil, jednoho závodníka jsem předjel a už jen běh. Běžecká část byla maličko změněna oproti loňskému šampionátu. Bylo to více pro diváky, samé zatáčky, vracečky, nešlo moc dobře udržet tempo. Byl jsem jedním závodníkem předběhnut a jednoho jsem předběhl. V cíli z toho bylo celkové 5. místo.

Po závodě jsem z toho měl takové smíšené pocity, ale teď si uvědomuji, že je to parádní výsledek a jsem za něj rád. Teď vše směřuji na další MS, které se koná u nás v ČR kousek od Letovic na přehradě Křetinka.

S pozdravem Leoš


Zpět na Úvodní stránku.

 

 
     
2007 Leoš Roušavý – Všechna práva vyhrazena