Leoš Roušavý
Sponzoři  
     
 

 

06.09.2017 Je po sezoně


Posledním závodem bylo ME v Německu. Sprint kvadriatlon, na který se sjelo asi 70 sportovců, bylo opravdu parádní zakončení letošních kvadriatlonových závodů. Tento závod, tak i jako celou sezonu, jsem si užil, ale nepodcenil. Start v 15:00 nebyl úplně ideální, ale ani dlouhé čekání mi nevzalo žádnou energii. Po plavání jsem vylézal okolo 14. místa, na kole jsem se posunul na průběžné 9. místo. Kajak jsem jel opravdu parádně, kde jsem se o 2 místa posunul k předním příčkám. V běhu ještě jedno místo a celkově jsem doběhl na 6. místě. V průběhu závěrečného běhu přišla silná průtrž se silným deštěm, i se blýskalo. Po mém doběhu jsem zjistil, že v cíli bylo jen 25 závodníků a zbytek byl z důvodu bezpečnosti zastaven.

Když letošní sezonu sečtu, tak i když na ostatních závodech to nebylo úplně ono, tak od začátku letošní sezony jsem měl hlavní cíl - Lazinov MS. Tam se mi vše povedlo a z toho mám největší radost.

V celkovém pořadí světového poháru jsem se umístil na celkovém 5. místě a ve své kategorii na 2. místě. S těmito výsledky jsem spokojený.

Teď budu ještě celé září trénovat a pojedu asi ještě jeden závod. V říjnu si dám opravdu klid, abych mohl od 1. listopadu plně trénovat. Pro letošek jsem uspořádal podzimní soustředění, tak kdo bude mít zájem, tak mi napište a rád Vám řeknu, o co vše jde.

S pozdravem Leoš


Zpět na Úvodní stránku.

 

 
     
2007 Leoš Roušavý – Všechna práva vyhrazena